Vodní atrakce

Kontakt: Ing. Stanislav Tinka
Mob: +420 777 810 299
E-mail: tinka@kovobath.cz

Vyrábíme a dodáváme široký sortiment vodních atrakcí – tobogány, skluzavky, spacebowls. Dodávku realizujeme od návrhu a vypracování projektu, výstavbou až k předání hotové atrakce.

   
Vodní atrakce - skluzavky

Skluzavky

Nejde jen o obyčejnou záležitost, na kterou jsme byli zvyklí z dětských pískovišť. Skluzavky často mívají více drah – dvě (dvojskluzavka) i více… a poskytují tak prostor k závodění. Liší se různým zvlněním i sklonem.

 

Tobogány

Tobogány

Populární vodní atrakce, která se zabydlela na našich koupalištích a aquaparcích. Typ je sestaven z laminátových dílů, při obvyklém spádu 10-13 stupňů, délku a zakroucení dráhy si určuje zákazník po poradě s námi.

 

Spacebowl

Spacebowl

Známý také pod jménem trychtýř. Jde o tobogán zakončený kruhovou nádrží podobnou obřímu trychtýři, kde uživatele odstředivá síla a proud vody několikrát otočí, než propadne úzkým otvorem do bazénu. Není tak hrozivý, jak se zdá. Zábavné je však už jen sledovat lidi, kteří se v trychtýři točí.

 

Dojezdové vany

Dojezdové bazény, vany

Nejčastěji používaným místem dojezdu je bazén, který ovšem musí splňovat dané parametry ( min. hloubka vody 0,9m a prostor dojezdu dle zvolené atrakce a počtu drah atd..).
V případě, že není možno tyto podmínky zajistit nebo zákazník nechce omezit prostor stávajícího bazénu, nabízíme dojezdové vany, které plně nahradí dojezd do bazénu.