Skluzavky

Nejde jen o obyčejnou záležitost, na kterou jsme byli zvyklí z dětských pískovišť. Skluzavky často mívají více drah – dvě (dvojskluzavka) i více… a poskytují tak prostor k závodění. Liší se různým zvlněním i sklonem.

 

Skluzavky Niagára

Typ je sestaven z laminátových dílů o šířce 1500mm, hloubce 250mm a délce 2200mm, ze kterých je sestavena vlna o libovolné délce a počtu drah vedle sebe. Dráha skluzavky je vytvořena z dílů tvaru U, A, rovného dílu, nástupu a cíle. Díky nízkému mantinelu skluzavky mezi jednotlivými dráhami lze závodit s jinými uživateli.

Širokoskluzné skluzavky

Typ je sestaven z laminátových dílů s pevným bočním mantinelem, ze kterých je sestavena vlna o libovolné délce a počtu drah. Dráha skluzavky je vytvořena z dílů tvaru U, A, rovného dílu, nástupu a cíle.

Dětské dvojskluzavky

Je určena pro děti ve věku od 3 do 10 let. Je sestavena z laminátových dílů o šířce 1140mm a hloubce 325mm se sklonem 30 stupňů, výška dráhy nepřesahuje 2m.

Skluzavky Kamikadze

Typ vodní atrakce se spádem až 45°, sestavený z přímých dílů shodných rozměrů jako u tobogánu koryto nebo roura. Vhodný pro odvážnější uživatele ve věku od 10let.